گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

لیبل و استیکرسی دی لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


لیبل و استیکرسی دی لایه باز

لیبل و استیکرسی دی لایه باز

بخش ۱۱

این پکیج شامل لیبل و استیکرسی دی لایه باز می باشد.

در این طرح لایه باز و قالب اماده :

۲ رنگ مختلف و  متنوع مشاهده میکنید
کاملا لایه Ai هوش مصنوعی EPS، کاملا قابل ویرایش و چاپ آماده.
متن / فونت و رنگ را می توان تغییر داد به شکل مورد نیاز
همه تصوایر در فرمت های برداری وکتور هستند، بنابراین به راحتی می توانید سفارشی سازی کنید.

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، اختصاصا فایلهای گرافیکی را به گرافیستهای محترم عرضه میکند تا در رده ی بهترینها نام گیرد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

 

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=3212