گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

لیبل گارانتی لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


لیبل گارانتی لایه باز

لیبل گارانتی لایه باز

بخش ۱۲

لیبل گارانتی یکی از اقلام پرکاربرد در طراحی گرافیکی برای اجناس و کالاهای شرکتهاست که گرافیست می تواند با بهره گیری از طرح های گرافیکی لیبل لایه باز و وکتور لیبل در سایت گرافیک دانلود جدیدترین طرح های را به مشتریان ارائه دهد.

 

دانلود لیبل گارانتی لایه باز

همانطور که می دانید وکتور لیبل در واقع لایه ای است که در محیط نرم افزاری مانند فتوشاپ ، گرافیست قادر به اعمال تغییرات و نهایی کردن طرح گرافیکی به شکلی است که مد نظر اوست بدون آنکه بخواهد تمام این راه را از اول طی کند و ساعتها مشغول طراحی تمامی جزئیات یک طرح گرافیکی باشد.

 

طرح لایه باز لیبل

گرافیست های محترم میتوانند طرح های لایه باز و آماده ی لیبل گارانتی را از سایت گرافیک دانلود بطور رایگان و راحت و پرسرعت دانلود نموده و از آنها در طراحی های گرافیکی سفارشی و رزومه ی کاری خود استفاده نمایند.

 

دانلود گرافیک :

سایت بزرگ گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با در دست داشتن هزارن هزار فایل گرافیکی بصورت فایل های لایه باز و قالب اماده فایل های گرافیکی و همچنین انواع متنوع و جذابی از موکاپ یا پیش نمایش طرح های گرافیکی و با امکان ویرایش گرافیست ، از تمامی اهالی گرافیک و وب و مولتی مدیا در کشور دعوت به عضویت و استفاده از امکانات ویژه ی سایت را دارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6864