گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

ماکاپ تراکت تبلیغاتی


(4513 مطلب ارسالی)


۸ طرح ماکاپ تراکت تبلیغاتی واقعی

ماکاپ تراکت تبلیغاتی

بخش ۴

پکیج امروز شامل ماکاپ تراکت تبلیغاتی می باشد .

هرچند که کار با اسمارت آبجکتها برای فتوشاپ کاران مبتدی تا حرفه ای راحت است اما اکر نیاز به آموزش بیشتر دارید میتوانید از لینک ویدئوی یوتیوب که در فایل نوت پد ضمیمه در فایل دانلودی است به صفحه ی آموزشی بروید.

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، بعنوان مرجع فایل گرافیک تمامی این طرح های لایه باز و قالب اماده را جهت خدمت رسانی به هموطنان و به مشترکین و اعضای سایت به رایگان هدیه میدهد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=2490