گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

مجله


(4513 مطلب ارسالی)


مجله

مجله  Journal:

بی شک همه ی ما یکبار در زندگی لحظه ای را بیاد داریم که در حال خود بوده و از خیابان های پر ازدحام عبور می کردیم، درست در همان لحظه تنوع طرح ها ، رنگ ها و عکس های موجود در مجلات کیوسک روزنامه فروشی توجه ما را بخود جلب کرده و برای مدتی ما را از دنیای پیرامون جدا نموده است. مطمئنا این طرح های خلاقانه و جذاب آن مجلات است که می تواند مخاطب را مجاب به وقت گذاشتن ، خواندن تیترها و در نهایت خرید نماید.

پس انچه بیش از هرچیز دیگری در پروسه ی تولید یک مجله اهمیت دارد ، داشتن طرحی منحصر بفرد و جذاب است .

 

طرح مجله :

طرحی که برای مجله انتخاب می شود باید متناسب با موضوع آن باشد . بعنوان مثال طرحی که برای مجله آشپزی اجرا می شود باید از رنگ های گرم و اشتها آور استفاده شود و به گونه ای این رنگ های با عکسهای با کیفیت غذاها ترکیب شود که مخاطب را تحریک به مطالعه ی بیشتر و خریدآن نماید. و یا در طرحی که برای مجله ای با موضوع خانواده اجرا می شود در صورت امکان از رنگهای شاد بهمراه شخصیت های محبوب و تاثیر گذار استفاده می شود تا مخاطب بدلیل وجود عکس شخص مورد علاقه اش تحریک به خرید آن مجله شود.

البته باید در نظر داشت بسیاری از مجلات ، مجلات درون سازمانی هستند و برای ارائه گزارشی از فعالیتهای آن سازمان و مجموعه اجرا می شوند و بهیچ عنوان قرار نیست این مجلات مخاطبی را برای خرید آن تحریک کند چون اصلا به فروش نمی رسد و فقط درون آن سازمان بین کارمندان توزیع می گردد. برای اجرای طرح چنین مجله ای باید ارزش های آن سازمان را بررسی نمائیم و طرح خود را بر مبنای ارزش های موجود انان اجرا نمائیم.

شما می توانید با دانلود طرح مجله لایه باز از گرافیک دانلود چند قدم را پیش ببرید . زیرا تیم گرافیک دانلود مجموعه ای کامل و بی نظیر از طرح مجله لایه باز را برای شما طراحان محترم آماده نموده است

از آنجاییکه اکثر طراحان طرح مجله ی خود را در ایندیزاین آماده می کنند ، شما می توانید با دانلود نمودن  طرح مجله ی ایندیزاین از مجموعه ی مجلات ما طرح های خلاقانه و بی نظیری را اجرا نمائید.

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=266