گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ بروشور بخش ۱۲


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ بروشور

موکاپ بروشور

بخش ۱۲

قسمت دیگری از موکاپ در این بخش ارائه می گردد که قالب آماده ی یک بروشور است  و قابل استفاده در محیط نرم افزار برای جایگزینی طرح گرافیکی گرافیست با طرح داخل موکاپ.

دانلود موکاپ بروشور

دوستان گرامی پکیج دیگری که امروز به شما تقدیم میکنیم  موکاپ بروشور است . براحتی قابل ویرایش بوسیله ی اسمارت آبجکت ها می باشد . موکاپ بروشور یک طرح آماده از بروشوری زیبا است که وقتی گرافیست طرح گرافیکی خود را در آن جایگزین کند مانند عکسی است که از بروشور گرفته شده و ایده و مفهوم بهتری از طرح به بازدید کننده میدهد.

 

موکاپ

این طرح لایه باز موکاپ بروشور ۶ صفحه ای زیبا را طراحان گرافیک محترم می توانند در طراحی های خود جهت نمونه و طراحی ای جدید و بروز از برترین طرح های دنیا استفاده کرد.

 

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، صدها موکاپ را جهت استفاده گرافیستهای محترم در پیش نمایش طرح های گرافیکی خود آماده کرده و ارائه داده است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=5825