گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ بروشور ۴ و ۶ صفحه ای


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ بروشور 4 و 6 صفحه ای

موکاپ بروشور ۴ و ۶ صفحه ای

بخش ۱۵

قالب های آماده برای نشان دادن یک پیش نمایش از طرح های گرافیکی هستند .

دانلود موکاپ بروشور ۴ و ۶ صفحه ای

قالب های آماده یا همان موکاپ ها در واقع ابزارهای گرافیکی برای نشان دادن پیش نمایش از طرح های گرافیکی که گرافیست کار طراحی آنرا تمام کرده است ، می باشد که برای اینکه به مشتری بگوید و این مفهوم را برساند که طرح گرافیکی ای مثل بروشور در اینده به چه شکلی خواهد بود بجای طرح گسترده ی آن در نرم افزاری مانند ایندیزاین ، از یک موکاپ یا موکاپ بروشور ۴ و ۶ صفحه ای استفاده میکند و طرح را روی ان می اندازد گویی که از بروشور یک عکس گرفته شده است و اینطور است که سفارش دهنده با طرح نهایی مواجه میشود.

موکاپ بروشور ۴ و ۶ صفحه ای

موکاپ بروشور ۴ و ۶ صفحه ای در ادامه ی سری موکاپ های سایت گرافیک دانلود جهت استفاده ی گرافیست ها در اختیار ایشان قرار میگیرد.

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، صدها عنوان طرح لایه باز ، قالب آماده ، موکاپ و … را به شما همراهان تقدیم میدارد .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .