گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ بروشور ۲ و ۴ لت


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ بروشور 2 و 4 لت

موکاپ بروشور ۲ و ۴ لت

بخش ۲۳

گرافیست های محترم و اعضای سایت گرافیک دانلود ، باز هم به اشتراک گذاری موکاپ های بروشور ادامه میدهیم و در این بخش موکاپ بروشور ۲ و ۴ لت برای استفاده ی طراحان محترم.

 

دانلود موکاپ بروشور ۲ و ۴ لت

بگذارید کمی توضیح دهیم : موکاپ چیست ؟ موکاپ در واقع پیش نمایش گرافیکی از طرح یک گرافیست است . یعنی زمانیکه طراح گرافیک یک طراحی گرافیکی انجام داده است و قبل از آنکه بخواهد آنرا به مشتری نشان دهد برای اینکه به مشتری بگوید و این مفهوم را برساند که این طرح گسترده در صفحه ی نرم افزار قرار است روی ابزار اصلی به چه شکلی دراید ، از یک موکاپ استفاده میکند و طرح خود را روی این قالب اماده می زند و سپس آنرا ارائه می دهد.

 

قالب آماده ارائه ی بروشور

قالب آماده ای که در این طرح های گرافیکی موکاپ استفاده می کردند برای ارائه دادن طرح اصلی گرافیست هستند که به شکلی جلوه دار و ویزه و شکیل و حرفه ای مفهوم طرح گرافیکی خود را به او نمایش دهد. در واقع در قالب های موکاپ که روی یک میز یا کنار یک لپ تاپ و یا دست یک فرد یک بروشور نشان داده میشود با جایگیزینی طرح گرافیکی با طرح داخل عکس ، گرافیست گویی از روی طرح خود در دستان آن فرد عکس گرفته و اکنون به مشتری آنرا نشان می دهد و درحالیکه هیچکس نمی داند این فقط یک موکاپ است

 

دانلود گرافیک :

سایت بزرگ گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با در دست داشتن هزارن هزار فایل گرافیکی بصورت لایه باز و قالب های اماده و با امکان ویرایش گرافیست ، از تمامی اهالی گرافیک و وب و مولتی مدیا در کشور دعوت به عضویت و استفاده از امکانات ویژه ی سایت را دارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6714