گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لایه باز بطری آب


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لایه باز بطری آب

طرح لایه باز بطری آب

بخش ۲۲

گرافیست های حرفه ای که کارهای زیادی به آنها سپرده شده برای انجام معمولا از اینکه بخواهند مراحل طراحی را از نقطه ی صفر شروع کنند پرهیز میکنند . لذا از طراح های لایه باز برای طراحی خود اسفاده می نمایند که فقط با دستکاری در لایه های آن بتوانند طرح نهایی خود را به سرانجام برسانند.

 

دانلود طرح لایه باز بطری آب

طرح لایه باز این بخش برای بطری آب با تمام جزئیات آن است که گرافیست بایستی   طرح را به محیط نرم افزار فتوشاپ برده و سپس لایه های آن را ادیت کند و مشخصات خود را بزنید .

 

طرح آماده در فتوشاپ

این گونه طرح های اماده برای گرافیست هایی   به اشتراک گذاشته میشود که میخواهند راه حرفه ای بودن را هرچه سریعتر طی کنند و با تمامی فوت و فن های فتوشاپ و گرافیک و راههای گرافیست های مطرح دنیا آشنا گردند.

 

دانلود گرافیک :

برای دیدن و دانلود مابقی طرح های لایه باز و آماده میتوانید در سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، به سراغ دسته ی وکتور رفته و انها را دانلود نمائید.

 

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7165