گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ ثابت سه بعدی ست اداری


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ ثابت سه بعدی ست اداری

موکاپ ثابت سه بعدی ست اداری

طرح لایه باز بخش ۲
هم اینک برای شما گرامیان طرح جدید دیگری از مجموعه ی موکاپ ها را هدیه اورده ایم که با دانلود رایگان بتوانید بهره ببرید . موکاپ ثابت سه بعدی ست اداری ، شامل فایل PSD راه اندازی شده در ۲۴۰۰x X 1800px (8×6) RGB 300DPI
فایل PSD در ۲ پوشه وجود دارند که بایستی آنها را باز و جایگزین در طرح خود نمائید .
این پیش نمایش ست اداری نیز به شما طراح گرافیک کمک مینماید تا موکاپ را روی وسائل مختلف ست اداری طرح بندی کرده و فقط تصویر و لوگو و مشخصات سازمان را بزنید و کار را با کیفیت و سرعت تحویل دهید.
این پکیج شامل کارت ویزیت ، سربرگ و پوشه می باشد.

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران، در دسته ی طرح های لایه باز موکاپ ثابت سه بعدی ست اداری انواع متنوعی از طرح ها را به طراحان گرافیک محترم تقدیم مینامید.
** برای دانلود این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1689