گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ جای بروشور


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ جای بروشور

موکاپ جای بروشور

بخش ۲۳

بروشور ها یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار پر استفاده ی این روزها هستند و در بسیاری از فروشگاهها و مغازه های و شرکتها و بانک ها و … مشاهده میکنید یک استند برای جای قرار داده بروشورها تعبیه شده است که از پیش ساخته شده است . این جای بروشور دارای یک طرح گرافیکی از نام و لوگوی سازمان و شرکت گرفته تا یک طرح تبلیغاتی و… را روی خود دارد.

 

دانلود موکاپ جای بروشور

طراح گرافیک ابتدا بایستی طرح خود را انجام داده سپس برای اینکه به مشتریان بگوید چگونه این طرح روی جای بروشور قرار خواهد گرفت از یک موکاپ جای بروشور استفاده نماید تا کاملا مشخص و واضح گردد این طراحی.

 

طرح آماده فتوشاپ

طرح های اماده برای اینکه طراح گرافیک یا وب و مولتی مدیا هرچه زودتر و سریعتر و با دقت و کیفیت بالا به طراحی اصلی خود برسند بسیار مفید و موثر و کاربردی هستند.

 

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، هزاران طرح لایه باز و قالب آماده و موکاپ را برای استفاده ی گرافیستهای محترم از مبتدی تا حرفه ای آماده کرده است.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7166