گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ حرفه ای ست اداری


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ حرفه ای ست اداری

موکاپ حرفه ای ست اداری

Mock up قالب آماده و طرح لایه باز سری ۷

موکاپ ست اداری امروز شامل موارد زیادی از ست اداری میشودکه کار طراح را بسیار راحت و اقسام متنوعی از ست اداری را میتوا موکاپ کرد و با داشتن چنین قالب آماده ای کار را بسرعت و کیفیت بالا تحویل داد.

این موکاپ حرفه ای ست اداری میتواند در رنگهای جذاب متنوعی طراحی گردد و یک شوکیس عالی برای تبلیغات سازمان و شرکت باشد.

 

شامل :

stationeryلوازم التحریر
Business card 

کارت ویزیت

Multi purposeچند منظوره
letterheadسربرگ
envelopeپاکت نامه
compact diskلوح فشرده
presentation folderپوشه ارائه
phoneتلفن
USB flashdiskflashdisk USB
stationery mockupنمونهای لوازم التحریر

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، دانلود تمامی این موکاپ های لایه باز را به شما گرافیست های گرامی تقدیم میدارد.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1740