گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

قالب آماده فنجان کاغذی Mockup


(4513 مطلب ارسالی)


قالب آماده فنجان کاغذی Mockup

قالب آماده فنجان کاغذی Mockup

بخش ۳

امروز نیز برای شما مجموعه دیگری از موکاپ فنجان و لیوان را آورده ایم که در ۴ استایل مختلف به شما ارائه میگردد.

شما در این موکاپ میتوانید بوسیله ی اسمارت آبجکت ها تغییرات مدنظر خود را در طرح بدید و انرا ویرایش نمائید و و سیو کنید و طرح کامل شده ی خود را به بازار کار ارائه نمائید .

موکاپ های فنجان بخصوص در موارد تبلیغاتی کاربرد بسیاری دارند تا شرکتها وسازمانها از لوگو و نام تجاری خود روی آن جهت تبلیغات بیشتر و همچنین ست اداری و کلاس کاری خود بهره ببرند.

مثلا یک رستوران یا فروشگاه بزرگ با استفاده از قالب آماده فنجان کاغذی Mockup که طراح گرافیک روی آن کار میکند درخواست زده شدن طرح اختصاصی و جالب خود روی کار را میکند تا بدینوسیله مشتریان با در دست داشتن فناجن یا لیوان ، نام تجاری شرکت یا فروشگاه یا رستوران را نیز در دست داشته باشند .

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، تعدد بسیار و تنوع فراوانی در موکاپ ها دارد که میتوانید در دسته بندی سمت راست مشاهده نمائید .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=2167