گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ قالب اماده پوستر


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ قالب اماده پوستر

موکاپ قالب اماده پوستر

بخش ۶

موکاپ امروز در سری موکاپ های تراکت و پوستر تبلیغاتی به نام موکاپ قالب اماده پوستراست که برای چاپ در سایز A4 , A5  کاملا مناسب است .

از آنجائیکه تراکت و پوسترهای تبلیغاتی این روزها در تبلیغات و معرفی شرکتها و فروشگاهها و موسسه ها و محصولات بسیار موثر هستند لذا کار طراحی انها برای طراحان گرافیک نیز کاری مهم و اصولی است

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، صدها نمونه از موکاپ ها را به شما تقدیم میکند.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .