گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ لیوان تبلیغاتی


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ لیوان تبلیغاتی

موکاپ لیوان تبلیغاتی

بخش ۵

امروز ۷ استایل مختلف از موکاپ لیوان تبلیغاتی را در یک فایل دانلودی به شما تقدیم میکنیم . این موکاپ روی لیوان شیشه ای زده میشود و کاربردان در تبلیغات بسیار موثر است .

اندازه ی پیکسلی طرح ۳۰۰۰*۵۰۰۰ پیکسل است .

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، هزاران فایل لایه باز و قالب آماده را برای دانلود و استفاده ی طراحان گرافیک اماده کرده و به اشتراک گذاشته است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=2184