گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ لیوان تبلیغاتی


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ لیوان تبلیغاتی

موکاپ لیوان تبلیغاتی

بخش ۲

در این سری موکاپ دیگری از مجموعه موکاپ های Mug  تقدیم به طراحان گرافیک مینمائیم. موکاپ لیوان تبلیغاتی که با چند مرحله ی آسان و راحتی گرافیست محترم می تواند به طرح تبلیغاتی خود روی لیوان دست یابد.

 

+ رنگ آمیزی به طور جداگانه برای هر بخش (دسته، بدن، دهان)
+ فقط تصویر خود را در شی هوشمند رها و آن را ذخیره کنید
+ ۶ مختلف زاویه، ۳ سبک مختلف، در مجموع ۶ لیوان ۳ فایل PSD لایه فتوشاپ
+ ۳۰۰ نقطه در اینچ با وضوح بالا، ۴۰۰۰x3000 پیکسل
+ قابل ویرایش رنگ، اندازه، سایه و برجسته
+ به راحتی رنگ پس زمینه را تغییر
+ لایه کامل سازمان یافته
+ ۳D واقعی، اشیاء بسیار دقیق
گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، پیشنهاد میدهد که از باقی موکاپ های سایت و همچنین قالب های اماده و طرح های لایه باز آماده برای دانلود در سایت گرافیک دانلود استفاده نمائید.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=2162