گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ منو رستوران سه لت


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ منو رستوران 3 لت

موکاپ منو رستوران سه لت

بخش ۱۹

قالب های آماده برای نشان دادن یک پیش نمایش از طرح های گرافیکی هستند .

دانلود موکاپ منو رستوران سه لت

قالب های آماده یا همان موکاپ ها در واقع ابزارهای گرافیکی برای نشان دادن پیش نمایش از طرح های گرافیکی که گرافیست کار طراحی آنرا تمام کرده است ، می باشد که برای اینکه به مشتری بگوید و این مفهوم را برساند که طرح گرافیکی ای مثل  منو رستوران ۳ لت در اینده به چه شکلی خواهد بود بجای طرح گسترده ی آن در نرم افزاری مانند ایندیزاین ، از یک موکاپ یا موکاپ منو رستوران سه لت استفاده میکند و طرح را روی ان می اندازد گویی که از بروشور یک عکس گرفته شده است و اینطور است که سفارش دهنده با طرح نهایی مواجه میشود.

موکاپ منو رستوران سه لت

موکاپ بروشور ۴ و ۶ صفحه ای در ادامه ی سری موکاپ های سایت گرافیک دانلود جهت استفاده ی گرافیست ها در اختیار ایشان قرار میگیرد.

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، صدها عنوان طرح لایه باز ، قالب آماده ، موکاپ و … را به شما همراهان تقدیم میدارد .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=5901