گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ پوشه های A4


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ پوشه های A4

موکاپ پوشه های A4

طرح لایه باز
A4 Document Folder Mockup موکاپ پوشه های A4 را می توانید هم اکنون از سایت گرافیک دانلود بصورت رایگان دانلود نمائید .
لایه ها و اسمارت آبجکت ها را در این فایل میتوانید ملاحظه کنید با سایز ۵۸۳۰x 4165 px

۴ لایه ی جداگانه در هر پوشه ی ماکاپ میتوانید ملاحظه کنید . این ۴ اسمارت آبجکت شامل موارد زیر هستند:

• Front Cover
• Back Cover
• Side Flap
• Bottom Flap

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، پکیج های فراوانی از انواع موکاپ برای طراحان گرافیک آماده کرده است که با دانلود این مجموعه های فراوان و زیبا و کاملا جدید و بروز دنیا ، میتوانید از زیباترین طرحها و جدیدترین متدها در طرح گرافیک خود بهره ببرید.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1698