گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

موکاپ MOCK UP اعلامیه A4


(4513 مطلب ارسالی)


موکاپ MOCK UP اعلامیه A4

موکاپ MOCK UP  اعلامیه A4  

بخش ۷

گرافیک دانلود اینبار نیز بخش دیگری از موکاپها به نام موکاپ MOCK UP  اعلامیه A4 را به اشتراک میگذارد که جهت تبلیغات تراکتی مورد استفاده قرار میگیرند.

این موکاپ ها برای Adobe Photoshop CS3  با بالا مناسب است و در فایل های psd  ارائه میشوند.

 

فایل دانلودی این موکاپ تراکت تبلیغاتی شامل موارد زیر است :

۸٫۵x11”
۳۰۰ DPI
RGB Colors
۴ PSD File

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، صدها نمونه طرح لایه باز و قالب اماده را آماده کرده است . لذا شما میتوانید با عضویت در سایت و مشترک شدن ، از تمامی این فایلها براحتی دانلود کرده و استفاده نمائید .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=2515