گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

نرم افزار مدیریت دانلود فلش گت Flash Get


(4513 مطلب ارسالی)


نرم افزار مدیریت دانلود فلش گت Flash Get

نرم افزار مدیریت دانلود فلش گت Flash Get

این نرم افزار رایگان پیشنهاد امروز گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، برای همرهان همیشگی سایت است تا برای دانلود راحت و آسان و پرسرعت و بدون خطا از آن استفاده کنند.

همانطور که میدانید زمانیکه قصد دانلود یک فایل را داریم ممکن است بارها دکمه دانلود شدن را بزنیم اما باز هم با سرعت مناسب و تا ۱۰۰% پیش نرود . اینجاست که نیاز داریم از یک نرم افزار کمکی برای دانلود سریع فایل ها استفاده نمائیم .

نرم افزار مدیریت دانلود فلش گت Flash Get با توجه به اینکه بصورت رایگان از طرف این شرکت ارائه شده است درصد خطا در دانلود را کم کرده و سرعت دانلود را بالا برده است

لذا گرافیک دانلود نیز به شما عزیزان همراه پیشنهاد میدهد برای دانلود تمامی فایلهای سایت ابتدا این نرم افزار را دانلود و روی سیستم خود نصب کنید و سپس شروع به دانلود نمودن فایل های گرافیکی سایت نمائید تا با خیال راحت کار دانلود ها برای شما انجام شوند.

 

ما امروز ورژن ۳ نرم افزار فلش گت را برای شما باشتراک میگذاریم اما اگر بخوبی جواب نداد ورژن ۱ آن را میتوانید از اینجا دانلود نمائید تا بدون مشکل از این نرم افزار استفاده نمائید .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1490