گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

نرم افزار Icecream Image Resizer


(4513 مطلب ارسالی)


نرم افزار Icecream Image Resizer

نرم افزار Icecream Image Resizer بزرگنمایی عکس بدون افت کیفیت

شاید روش های بسیاری برای تغییر سایز عکس وجود داشته باشد و شما آنها را بدانید. اما زمانی که پای تعداد زیادی عکس در میان باشد روش های دستی برای تغییر سایز عکس ها کاری بسیار دشوار و زمان بر خواهد شد.

 

با استفاده از نرم افزار Icecream Image Resizer میتوانید عکس های خود را به صورت دسته جمعی و یکجا تغییر سایز دهید بدون آنکه از کیفیتشان کاسته شود.

 

یکی از ویژگی های نرم افزار Icecream Image Resizer سرعت عمل آن در تغییر سایز تعداد زیادی عکس میباشد که با چند کلیک میتوانید تمامی عکس های خود را با بهترین کیفیت ریسایز کنید.

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Icecream Image Resizer:

– تغییر اندازه عکس بدون کاهش کیفیت (بزرگنمایی یا کوچک نمایی)

– امکان تغییر اندازه مجموعه ای از عکس ها به صورت یکجا

– امکان فشرده سازی عکس ها بدون تغییر فرمت (برای استفاده در سایت و وبلاگ)

– پشتیبانی از فرمت های مخصوص دوربین دیجیتال

 

مهمترین تغییرات نسخه ۱٫۱۸ :

– بهبود عملکرد نرم افزار

– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار

 

 

نسخه جدید نرم افزار تغییر سایر عکس به صورت دسته جمعی و بدون افت کیفیت، Icecream Image Resizer 1.18 را دانلود کنید:

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=4912