گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

نرم افزار Internet Download Manager v6.25 Build 2


(4513 مطلب ارسالی)


نرم افزار Internet Download Manager v6.25 Build 2

نرم افزار Internet Download Manager v6.25 Build 2- پرطرفدارترین نرم افزار مدیریت دانلود یا IDM

همانطور که این روز ها استفاده از اینترنت بشدت بالا گرفته و هر فردی با یک موبایل وچک نیز میتواند سایتهای اینترنتی را جستجو کند و مطالبی برای خود بیابد ، بازار دانلود ها نیز داغ داغ است.

از دانلود نرم افزار های مورد نیاز تا دانلود فیلم و عکس و کتاب و … و اینجاست که مشکلی پیش می آید : سرعت دانلود ، توانایی دانلود ؟!

همیشه مرورگر براحتی قادر نیست که براحتی کار دانلود را انجام دهد لذا برای اینکه دانلود ها براحتی و سرعت و دقت تا ۱۰۰% شدن پیش بروند ، نرم افزار هایی مانند نرم افزار Internet Download Manager v6.25 Build 2-پرطرفدارترین نرم افزار مدیریت دانلود لازم است.

 

البته گاهی اوقات نرم افزار مدیریت دانلود  Internet Download Manager ممکن است بخوبی کار نکند و دلیل آنهم کرک نشدن نرم افزار است باید با پرداخت مبلغی پول به شرکت سازنده آنرا خریداری کرد.

 

لذا ما به شما نرم افزار رایگان فلش گت FlashGet را نیز جهت مدیریت دانلود پیشنهاد می دهیم از اینجا دانلود کنید که میتوانید با هریک از این نرم افزارها کار دانلودهای خود را تا درصد بالایی سرعت بخشید و راحتتر انجام دهید تا بدون خطا فایل مدنظرتان دانلود شود.

 

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1481