گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

ورژن بلو ری طرح لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


ورژن بلو ری طرح لایه باز

ورژن بلو ری طرح لایه باز

بخش ۱۰

طرح امروز بنام Horizon Wedding ورژن بلو ری طرح لایه باز یا افق ازدواج طرح فانتزی و زیبایی است که در اسمارت آبجکتهای آن میتوانید ویرایش کرده و طرح خود را بوجود آورید . این طرح لایه باز شامل موارد زیر است :

جدول توضیحات :

فایل ها:
• درج پوشش بلو ری CS4.psd
• درج پوشش دی وی دی CS4.psd
• CD-DVD دیسک بلو ری برچسب ۱ CS4.psd
• CD-DVD دیسک بلو ری برچسب ۲ CS4.psd

اطلاعات:
Info.doc
Info.pdf
Info.txt

پیش نمایش فایل:
.JPG و .png

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، تنوع خوبی در فایل های گرافیکی دارد که میتوانید جستاری در سایت داشته و بازدید نمائید .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=3210