گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

وکتور رزومه شخصی


(4513 مطلب ارسالی)


وکتور رزومه شخصی

وکتور رزومه شخصی

بخش ۲۱

رزومه برای معرفی یک فرد و توانائیهای او و تخصص و حرفه و تحصیلات او ، برای استخدام شدن و یا گرفتن کار در یک جامعه همیشه جزو اصول بوده است لذا بهتر است افراد از رزومه هایی استاندارد و شکیل استفاده نمایند.

 

دانلود وکتور رزومه شخصی

قالب آماده امروز یک رزومه شخصی را نمایش می دهد که فقط کافیست کاربر آنرا به محیط نرم افزار فتوشاپ ببرد و با ادیت کردن نوشته ها و تصویری که درون رزومه در عکس پیش نمایش ضمیمه شده بهمین صفحه مشاهده میکنید ، رزومه را با مشخصات و تصویر خود پر کند و برای کسانیکه میخواهد خود را بدانها معرفی نماید ارسال کند.

 

وکتور رزومه

وکتور در واقع طرح گرافیکی از پیش اماده و طراحی شده ای است که حتی کاربران مبتدی تا طراحان و گرافیست ها میتوانند آنرا ادیت کرده و با ویرایش مشخصات داخل آن یک طرح جالب و حرفه ای درست کنند.

 

دانلود گرافیک

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، برای مشترکین سایت و اعضای محترم تعداد زیادی از این رزومه ها و طرح لایه باز و قالب اماده را برای دانلود قرار داده است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7297