گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

وکتور کارت ویزیت


(4513 مطلب ارسالی)


وکتور کارت ویزیت

وکتور کارت ویزیت

وکتور کارت ویزیت یکی از فایل های جدید وکتورهای سایت گرافیک دانلود می باشد.وکتور های کارت ویزیت را می توانید به راحتی و حجم کم دریافت نمایید و از این وکتور های جذاب و تماشایی برای طراحی یک و یا چندین کارت ویزیت اداری و یا شخصی خود استفاده نمایید. وکتورها را می توانید در نرم افزار های گرافیکی ، Adobe Illustrator ، Corel ،Photoshop  و بسیاری از نرم افزار های دیگر گرافیکی باز نمایید و از این طرح های وکتور های در هنر های طراحی خود استفاده نمایید.

 

دانلود گرافیک

وکتورهای جدید و زیبنده  کارت ویزیت و شاتر استوک از سری طرح های لایه باز سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، است که قادر به کمک به طراح جهت ایجاد طراحی گرافیکی زیبا و مدرن باشد .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=9209