گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

پلاک لایه باز


(4513 مطلب ارسالی)


پلاک لایه باز

پلاک لایه باز

بخش ۵

گرافیست های محترم و طراحان وب و مالتی مدیا شما میتوانید از پکیج های بی نظیر سایت گرافیک دانلود تمامی طرح های خود را دانلود و به نفع کار حرفه ای خود استفاده نمائید .

 

دانلود طرح پلاک لایه باز

در طرح گرافیکی این بخش شاهد ۶ پلاک لایه باز خواهید بود که برای استفاده در وب سایت ها ، بک گراند ها ، موکاپ ها و… قابل استفاده هستند

 

طرح لایه باز پلاک با قابلیت ویرایش

پلاک های داده شده در این پکیج همگی قابلیت ویرایش و ادیت در محیط نرم افزار فتوشاپ را دارند . تمی ما یانها با فرمت PSD بوده و گرافیست میتواند پس از دانلود آنها را به محیط نرم افزار برده و تغییراتی چون رنگ ، متن ، بک گراند و … را اعمال نماید و سپس در طراحی های خود استفاده نماید.

 

دانلود گرافیک :

شما میتوانید این طرح خلاق و جالب و هزارن طرح لایه باز و قالب آماده دیگرا را از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، براحتی و با سرعت بالا دانلود نمائید .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6886