گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

پکیج رزومه و پروپوزال حرفه ای


(4513 مطلب ارسالی)


پکیج رزومه و پروپوزال حرفه ای

پکیج رزومه و پروپوزال حرفه ای

بخش ۲۵

دوستان گرافیک دانلود ، در پکیج دانلودی این بخش شاهد رزومه و پروپوزال حرفه ای کاری خواهید بود.

 

دانلود پکیج رزومه و پروپوزال حرفه ای

این پکیج کاملا لایه باز بوده و برای کاربر این امکان را بوجود می آورد که با بردن قالب رزومه و پروپوزال به محیط نرم افزار فتوشاپ و سپس ایجاد تغییرات مد نظر خود با ادیت و ویرایش در لایه های فتوشاپ ، شکل و فرم مدنظر خود از رزومه و پروپوزال را بوجود آورد. لذا این پکیج حرفه ای شکیل راهی راحت و شیک و حرفه ای برای افرادی است که میخواهند در دنیای کسب و کار خود را به شکلی مناسب معرفی نمایند.

 

رزومه و پروپوزال حرفه ای

برای تمام اقشار

 

دانلود گرافیک

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، برای مشترکین سایت و اعضای محترم تعداد زیادی از این رزومه ها و طرح لایه باز و قالب اماده را برای دانلود قرار داده است .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=7306