گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

کارت دعوت مراسم سالانه


(4513 مطلب ارسالی)


کارت دعوت مراسم سالانه

کارت دعوت مراسم سالانه

کارت دعوت مراسم سالانه نیز یک قالب لایه باز دیگر است که طرح شکیل و زیبا و مجلسی ای دارد که طراح گرافیک میتواند جهت سفارشات کارت دعوت برای مراسم های  سالانه ، مجالس یادبود و سالگرد و … استفاده نماید.

با توجه به اینکه بسیار از     سالگرد ازدواج تا سالروز تولد تا سالگرد افتتاح فروشگاه یا شرکتشان را جشن میگیرند و عده ای را بدان ها دعوت می نمایند. طراح گرافیک می تواند با طراحی کارت دعوت مراسم سالانه برای مدعوین ، به درآمد خوبی در این فیلد نیز برسد.

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران پس از ماهها کار و تلااااش تیمی و گرد آوری جدیدترین و بروزترین فایل های لایه باز گرافیک ، توانسته است امروز در ردیف بزرگترین کتابخانه های فایل های لایه باز گرافیک ، حرفی برای گفتن داشته باشد و خوش بدرخشد و هزارن کاربر را بسمت خود جلب و جذب نماید .

تمامی مجموعه های فایل های لایه باز را از دسته بندی های سایت به رایگان دانلود نمائید.

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1084