گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

کارت شبکه های اجتماعی شرکت


(4513 مطلب ارسالی)


کارت شبکه های اجتماعی شرکت

کارت شبکه های اجتماعی شرکت

کارت شبکه های اجتماعی شرکت لایه باز برای طراحی یک کارت مورد استفاده قرار میگیرد که تمامی مشخصات شبکه های اجتماعی   یک شرکت از فیس بوک تا توئیتر و گوگل پلاس و یوتیوب و اسکایپ و یاهو و بینگ و … را به مخاطبان نمایش می دهد تا از هرکدام از طرق که بخواهند بتوانند با شرکت عطیم و کمپانی مربوطه تماس حاصل نمایند.

طراح گرافیک در این راستا بایستی با سلیقه و پشتکار خود انواع بسیاری از این طرح ها را کار کند تا بتواند هرگونه طرحی از ایت دست را براحتی و سرعت ایجاد نماید.

گرافیک دانلود تمامی این مجموعه کارتها را جهت دانلود رایگان به اشتراک میگذارد.

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1065