گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

کارت هدیه تبلیغاتی


(4513 مطلب ارسالی)


کارت هدیه تبلیغاتی - گرافیک دانلود

کارت هدیه تبلیغاتی لایه باز

عید نوروز ، روز مادر ، روز پدر ، روز دختر ، افتتاحیه ، اختتامیه ، عید قربان ، عید غدیر ، عید ….

همه ی اینها دلایلی است تا طرفین تجاری و مخاطبان کاری بخواهند به یکدیگر هدیه دهند. و چون صحبت کاری است گیفت کارت یا کارت هدیه تبلیغاتی بسیار نمود پیدا میکند . یعنی یک شرکت یا سازمان اقدام به تهیه تعداد زیادی گیفت کارت نموده و سپس انها را برای ماخطبان کاری خود برسم هدیه ارسال میکند و عید و مناسبت را به انها تبریک می گوید.

در چنین مواقعی است که یک طراح گرافیک حرفه ای و زیرک میتواند انواع نمونه های جدید و زیبا و شکیل کارت هدیه تبلیغاتی و تبریک را طراحی نموده و و به مشتری خود نشان دهد تا از بین انها یکی را انتخاب نماید

دانلود رایگان تمامی این طرح ها در گرافیک دانلود !