گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

گیفت کارت تخفیف


(4513 مطلب ارسالی)


گیفت کارت تخفیف

گیفت کارت تخفیف لایه باز

بیزینس ها گاهی اقدام به طرح هایی برای جلب و جذب بیشتر مشتریان می کنند . یکی از انها دادن تخحفیفات ویژه روی یک محصول یا تمامی محصولاتشان است

حال طرح های گیفت کارت تخفیف باین کار کمک بیشتری می رسانند. یعنی صاحبان بیزینس با درخواست از یک طراح محصولاتی را انتخاب کرده و برای آنها کارت هدیه تخفیف طراحی میکنند تا با رسیدن بدست مشتری  ، او برای خرید با این کارت اقدام کرده و تخفیف بگیرد.

در گیفت کارت تخفیف که امروز برای شما برای دانلود رایگان قرار می دهیم ، می توان ۳ محصول را بعنوان تخفیف ویژه و آف معرفی کرد و مشتریان را تشویق به مراجعه به محل برای خرید طبق آن گیفت کارت تخفیف کرد.

طراحان گرافیک عزیز در همین صفحه از سایت گرافیک دانلود اقدام به دانلود طرح ها نموده و با کار و ایجاد تغییرات روی انها به طرح سفارشی مشتری خود دست یابید.