گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

گیفت کارت دایره ای


(4513 مطلب ارسالی)


گیفت کارت دایره ای - گرافیک دانلود

گیفت کارت دایره ای لایه باز

۸ PSD

۳٫۵*۲ INCH

۳۰۰ DPI

CMYK

آپشن ۴ رنگ

استفاده آسان و طراحی راحت . گیفت کارت دایره ای برای گرافیستهای مبتدی تا حرفه ای برای طراحی راحت و آسان و زیبا با ایجاد تغییرات دلخواه در لایه ها

گیفت کارت دایره ای طرحی لایه بازی است که اینبار گرافیک دانلود برای شما تهیه نموده تا در تنوع طرح و رنگ حرف اول را بزنیم لذا دانلود نموده و استفاده کنید.