گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

گیفت کارت فروشگاهی


(4513 مطلب ارسالی)


گیفت کارت فروشگاهی - گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران

گیفت کارت فروشگاهی لایه باز

گیفت کارت ، کارت فیزیکی یا مجازی ای است که شرکتها و کمپانی ها برای دادان تخفیف فصلی یا تایم دار به مشتریان فروشگاهی خود ارائه می دهند تا با در دست داشتن آن بتوانند خریدی با تخفیف ویژه داشته باشند

این روزها بسیاری از فروشندگان و کمپانی ها از این ترفند برای جذب مشتریان بسمت استورهای خود استفاده میکنند.

همچنین در دنیای نت هم مد شده است که سایتها برای کشاندن مشتریان و خریداران بسمت سایت های خود از گیفت کارت فروشگاهی با نام و آرم خود استفاده می نمایند.

لذا طراحان گرافیک با دانلود این مجموعه های گیفت کارت فروشگاهی از سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک در ایران می توانند جهت طراحی های خود روی طرح های لایه باز کار کنند.

دانلود صدها طرح لایه باز فتوشاپ در گرافیک دانلود >>