گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

طرح لوگو اماده لایه باز حرفه ای شرکتی


(4513 مطلب ارسالی)


طرح لوگو اماده لایه باز حرفه ای شرکتی

طرح لوگو اماده لایه باز حرفه ای شرکتی

بخش ۱۹

همراهان همیشگی گرافیک دانلود ، بخش دیگری از پکیج لوگوهای لایه باز را از جدیدترین پکیج طرح لوگو اماده لایه باز حرفه ای شرکتی امسال با تنوع بالا و زیبایی و جذابیت فراوان برای انواع مشاغل از سری طراحی های طراحان تیم گرافیک دانلود و یا طراحان بزرگ دنیا برای دانلود قرار می دهیم.

 

دانلود طرح لوگو اماده لایه باز حرفه ای شرکتی

لوگو های لایه باز در واقع وکتور هایی هستند که طراح گرافیک میتواند انها را به محیط برنامه هایی چون ایلوستوریتور و کورل برده و با ویرایش و ادیت لایه های به صورتی که مدنظر خود است ، طرح لوگو را نهایی نماید و بعنوان نمونه کار و یا کار سفارشی مشتری تحویل به بازار کار دهد.

گرافیست میتواند پس از باز کردن لوگو ، لایه هایی چون رنگ ، نام شرکت ، بزرگ یا کوچک کردن برخی قسمتها و یا حذف انها را انجام داده و سپس بعنوان طرح نهایی خود ارائه دهد.

 

وکتور لوگو آماده

طراحان گرافیک میتوانند برای دانلود دهها نمونه طرح لوگو اماده لایه باز حرفه ای شرکتی بصورت آماده ابتدا عضو سایت گرافیک دانلود شده و سپس از امکانات ویزه ی اعضا برخوردار گردند.

 

دانلود گرافیک :

سایت گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، با ارائه ی صدها طرح لایه باز و قالب های اماده ی فایل های گرافیکی در دهها عنوان از طراحی های گرافیکی ، بعنوان یکی از بزرگترین کتابخانه های فایل های گرافیکی در خدمت گرافیست ها ، عکاسان ، طراحان وب و مالتی مدیا و دیگر هموطنان گرامی می باشد .

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=6438