گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

CD کاور لایه باز طرح زمان تاریکی


(4513 مطلب ارسالی)


CD کاور لایه باز طرح زمان تاریکی

CD کاور لایه باز طرح زمان تاریکی

بخش ۶

همراهان گرامی گرافیک دانلود ، طرح لایه باز سی دی کاور امروز بنام Dark Times  CD کاور لایه باز طرح زمان تاریکی طرح جالب و شیکی است که در ۳ بخش ارائه میشود:

 

  1. CD Cover
  2. CD Back
  3. CD Label

شما میتوانید این بخشها را با دستکاری و ویرایش اسمارت آبجکت ها به طرح دلخواه خود مبدل کنید.

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، دهها نمونه طرح لایه باز و قالب آماده از کاور سی دی را به طراحان گرافیک محترم ارائه میدهد تا در طرح های گرافیکی خود بکار برند.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .