گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

Mock Up ست اداری قالب آماده


(4513 مطلب ارسالی)


Mock Up ست اداری قالب آماده

Mock Up ست اداری قالب آماده  بخش ۸

در ست اداری بدلیل لزوم ایجاد طرحی واحد برای تمامی اقلام ست اداری بایستی از یک طرح واحد و زیبا و شکیل به گونه ای استفاده کرد که از کاغذ تا فلش مموری به شکلی بتواند گویای نام و لوگو و مشخصات سازمان یا شرکت باشد و آن را تداعی کند.

لذا طراحی این طرح های نیز کار مهمی است که طراح گرافیک با ساتفاده از قالب آماده موکاپ از پس آن بر میاید.

Mock Up ست اداری قالب آماده امروز نیز سرعت و کیفیت و دقت را در کار طراح می افزاید و بهترین و جدیدترین طرح ها ی ست اداری را به کالکشن گرافیست اضافه میکند.

 

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، طدها عنوان موکاپ را به طراحان گرافیک محترم تقدیم میدادر.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1748