گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

Mock-up سه بعدی برندها


(4513 مطلب ارسالی)


Mock-up سه بعدی برندها

Mock-up سه بعدی برندها

طرح لایه باز و آماده بخش ۱ از Brand Identity
دوستان عزیز ، امروز موکاپ طرح های لایه باز برندهای تجاری را برای شما عزیز آغاز میکنیم تا با استفاده از انها بتوانید برای شرکتهای معتبر و برندهای بزرگ طراحی داشته باشید.
طرح موکاپ امروز شامل موارد زیر است :
۹ فایل PSD:
کارت ویزیت،
پاکت نامه،
پوشه،
بروشور،
نامه و سربرگ،
لیوان،
CD،
یو اس بی

لایه های ساختار یافته حرفه ای و طراحی مناسب با عرض ۲۰۰۰px و ۳۰۰dpi
همه ی آیتم های Mock-up سه بعدی برندها در اندازه های بین المللی هستند و تمام فایل های طور کامل قابل ویرایش و تست شده در CS4، CS5، CS6

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران، انواع بسیار زیادی از موکاپ ها را گردآوری کرده است و بصورت طرح لایه باز در اختیار هموطنان قرار داده است تا بعنوان بزرگترین کتابخانه ی فایلهای لایه بزا گرافیک ایران بتواند به هم میهنان خدمت رسانی نماید.
** برای دانلود این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=1685