گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

Mock Up 12 ست اداری


(4513 مطلب ارسالی)


Mock Up 12 ست اداری

Mock Up 12 ست اداری

بخش ۱۳

یاران همیشگی ، در این قسمت پکیج دیگری از موکاپ های ست اداری را که لازمه ی شرکتها و بیزینس های بزرگ هستند ، به حضور شما یاران گرافیک دانلود تقدیم میکنیم.

 

Mock Up 12 ست اداری

Mock Up 12 ست اداری در واقع نوعی نمایش و تبلیغات یک شرکت یا بیزینس است که باعث میشود آن شرکت بخوبی به مشتریان و دیگر مردم شناسانده شود. بخصوص در خود سازمان تمامی کارمندان بایستی از وسائل ست اداری خود استفاده نمایند. لذا دانلود Mock Up 12 ست اداری کامل میتواند بخوبی به گرافیست در ارائه ی طرح خود کمک نماید.

 

قالب آماده ست اداری

ست اداری که امروز به اشتراک گذاشته ایم شامل ۷ آیتم ، ۱۰ ارائه و ۱۰ فایل psd می باشد . همانطور که در تصویر کامل در پیش نمایش ضمیمه شده بهمین صفحه ملاحظه میکنید این موکاپ شامل کارت ویزیت و سربرگ و فولدر و ساک دستی و … شرکتی است که با موکاپ تمامی اینها قابل جایگزینی با طراحی انجام شده توسط گرافیست می باشند تا بتواند از طراحی خود ایده و مفهوم مناسبتری به مشتریان ارائه دهد.

 

دانلود گرافیک :

گرافیک دانلود ، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران ، تعدد و تنوع بسیاری از این طرح های موکاپ و قالب های اماده گرافیکی را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

** برای دانلود  این فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .