گرافیک دانلود
مشاهده
گرافیک دانلود
مشاهده

اطـلاعیــه

1. با توجه به اینکه هر کدام از فایل های دانلودی در سایت گرافیک دانلود ، خودشان از تعدادی زیادی طرح و فایل تشکیل شده اند و عکس نشان داده شده در هر صفحه ، فقط بخش کوچکی از آن است و برخی از این عکس ها هم کیفیت مناسبی ندارند ، به منظور مشاهده ی تمامی طرح های موجود در فایل موردنظرتان با کیفیت بالا ، لینک پیش نمایش را مشاهده نمائید (در انتهای صفحه ی هر مطلب ، کنار دانلود)
2. ** برای دانلود هر فایل بهتر است از مرورگر موزیلا فایر فاکس استفاده و یا یکی از نرم افزارهای “مدیریت دانلود” را از اینجا دریافت کنید و از این طریق اقدام به دانلود راحت و سریع تمامی فایل های سایت گرافیک دانلود نمائید .
3. مجموعه ی گرافیک دانلود روزانه بیش از 50 فایل از جدیدترین طرح های منحصربه فرد را در سایت خود به منظور استفاده ی گرافیست های گرامی آپلود می نماید، لذا به منظور دانلود طرح های جدید هر روز به گرافیک دانلود، بزرگترین مرجع فایل گرافیک ایران مراجعه نمائید

Mockup موکاپ


(4513 مطلب ارسالی)


mockup موکاپ ها در گرافیک دانلود

موکاپ

در تولید و طراحی، یک موکاپ  Mockup یا  Mock-up، مقیاس و یا اندازه کامل مدل از یک طراحی و یا دستگاه مورد استفاده برای آموزش، تظاهرات، ارزیابی طراحی، تبلیغات، و اهداف دیگر است.

موکاپ یک نمونه اولیه است وقتی حداقل بخشی از قابلیت های یک سیستم را فراهم میسازد و تست از طراحی را امکان پذیر می سازد .

mockup توسط طراحان عمدتا برای به دست آوردن بازخورد از کاربران استفاده می شوند.

آدرس ایده ی mock-up داخل مهندسی محبوب یک خطی است .

شما می توانید آن را همین الان با یک پاک کن در صفحه پیش نویستان درست کنید و یا شما بعدا در ساخت سایت  با یک چکش

    1. برنامه های کاربردی

    2. دستگاه های خودکار

    3. مهندسی سیستم ها

    4. امور نظامی

    5. کالاهای مصرفی

    6. مبلمان ، فرنیش منزل و کابینت ها

    7. مهندسی نرم افزار

    8. معماری

    9. بسنه بندی

 

 

 

۱- برنامه های کاربردی

از Mockup ها تقریبا همه جا به عنوان ابزار طراحی یک محصول جدید استفاده می گردد. چند نمونه خاص به شرح زیر است:

 

۲- دستگاه های خودکار

Mockup ها در صنعت دستگاه های اتومات به عنوان بخشی از فرایند توسعه محصول بکار میروند ، که در آن ابعاد، نمای کلی، و اشکال در طول یک آزمایش تست می گردند . موکاپ ها  همچنین می توانند برای تست واکنش مصرف کننده مورد استفاده قرار گیرند.

 

۳- مهندسی سیستم ها

Mockup ها ،قالب بندی ها و نمونه های اولیه بخوبی در نرم افزار و سیستم های مهندسی مشخص نشده اند جاییکه Mockup ها یک راه طراحی رابط کاربر بر روی کاغذ و یا در تصاویر کامپیوتر هستند گاهی Mockup فقط آن چیزی نیست که بدان نگاه میکنید بلکه نمونه اولیه نرم افزار درست مثل چیزی است که واقعی است. در بسیاری از موارد بهتر است طراحی و یا نمونه اولیه رابط کاربر قبل از کد منبع نوشته شود . برای اجتناب از نیاز به بازگشت و در حالیکه ایجاد تغییرات بسیار گران در میاید .

طرح بندی اولیه یک وب سایت در سراسر جهان و یا صفحات آن اغلب موکاپ نامیده می شود. تعداد بسیار زیادی نمونه یا نرم افزار های اپن سورس برایساخت موکاپ  موجود هستند.

 

۴- امور نظامی

Mockup ها بخشی جدایی ناپذیر از فرایند های نظامی می باشند. موکاپ ها اغلب برای تست فاکتورهای انسانی و عوامل آیرودینامیک ، به عنوان مثال برای ساخت هواپیمای Lockheed Martin F-35 از موکاپ ها استفاده شد تا طرح و نمونه اولیه تا توسعه به طرح نهایی و یا تهیه موکاپ برای ایرکرافت

 

۵- کالاهای مصرفی

موکاپ ها در صنعت کالاهای مصرفی بعنوان بخشی از توسعه طرح جهت هنر بازرگانی کالاها و تبلیغات آن بکار میرود

 

۶- مبلمان ، فرنیش منزل و کابینت ها

موکاپ در معرفی تمام کالاهای در این زمینه کاربرد فراوان دارد. تمام فعالان این بخش از Mockup برای عرضه خود به بازار مصرف استفاده میکنند.

 

۷- مهندسی نرم افزار

یکی از مهمترین بخش ها برای استفاده از موکاپ زمانی است که میخواهیم رابط کاربری نرم افزار ها و سیستم ها را معرفی و تهیه کنیم. همچنین شبیه سازی سیستم .

 

۸- معماری

Mockup در شروع یک پروژه ساختمانی، معماران و مهندسان ساختمان طرح ها ، رنگ ها و متریال ها را روی کاغذ آورده و موکاپ را تهیه میکنند .

 

۹- بسته بندی

با توجه به اهمیت بسته بندی و تاثیری که در  جذب مخاطب دارد ، طراحان می بایستی طرح های دو بعدی خود را در قالب موکاپ آورده تا تمام جزئیات آن قبل از چاپ بدرستی مورد بررسی قرار گیرد . موکاپ در این بخش اهمیت بسزایی دارد .

 

ShortLink:   http://graphicdownload.ir/?p=102